Hopp til sideinnhold

Anløpsoversikt

Anmodning om plass på offentlige kaier foretas via Kystverkets nasjonale rapporteringsverktøy Safe Sea Net. Med enkelte unntak gjelder dette i utgangspunktet fartøy med bruttotonnasje 300 eller mer, men Karmsund Havn ønsker at så mange som mulig benytter seg av denne tjenesten. For supplerende informasjon før ankomst, samt for andre henvendelser knytte til skipsanløp, skal Havnevakten kontaktes på e-post eller telefon. 

Kontaktinformasjon

Havnevakt

Mandag – fredag kl. 06.30 – 22.00 
Lørdag – søndag kl. 10.00 – 17.30 

E-post: havnevakt@karmsund-havn.no 
Telefon: 52 70 37 50 (døgnvakt) 
VHF Lyttevakt: Kanal 12 og 16 

Fartøy Fortøyningssted Ankomst Avgang Fra havn Til havn
  Dato Tid Dato Tid  
Key South 04.07.2022 03:30 04.07.2022 09:30 Klaipeda Gunhildvågen
Ronja Christopher 04.07.2022 07:25 04.07.2022 10:40 Osnes - Vindafjord Jondal
Eidholm 04.07.2022 17:00 04.07.2022 21:00 Torangsvåg
Nyving 04.07.2022 18:07 05.07.2022 03:00 Sandeid Stanghelle
With Frohavet 05.07.2022 01:30 05.07.2022 03:30 Fiskå - Strand Bergen
Pirholm 05.07.2022 08:00 05.07.2022 09:30 Høgset
Ronja Christopher 05.07.2022 10:45 05.07.2022 13:30 Jondal Leirvik
Hordagut 05.07.2022 18:40 06.07.2022 20:58 Husnes
Kaprifol 05.07.2022 22:15 07.07.2022 02:00 Peterhead Skogsvåg
Stril Explorer 06.07.2022 01:00 06.07.2022 12:00 Køge
Horda Pioneer 06.07.2022 12:30 06.07.2022 22:00 Leirvik
AURORA 07.07.2022 01:00 07.07.2022 19:00 Risavika Bergen
MANON 07.07.2022 01:01 11.07.2022 12:00 Egersund
CETUS 07.07.2022 04:15 07.07.2022 19:00 Offshore Installasjoner - Andre
Bona Sea 07.07.2022 08:00 10.07.2022 08:00 Brønnøysund
Hav Nes 07.07.2022 08:00 08.07.2022 22:00 Brugge (Bruges)
Edda Ferd 07.07.2022 13:30 07.07.2022 23:59 Kristiansund
Kontich 07.07.2022 14:00 08.07.2022 15:00 Rotterdam Vlissingen
Wilson Baerl 07.07.2022 18:00 09.07.2022 06:00 Sandnes Valsneset
Scan-Fjell 07.07.2022 20:00 07.07.2022 20:45 Ålvik Nigg
Norbar 08.07.2022 02:00 08.07.2022 07:00 Mongstadbase
Volantis 3-0213 (K-øy Sydkaia) 08.07.2022 08:00 09.07.2022 22:00
Queen Victoria 3-0522 (G-kai2) 08.07.2022 09:00 08.07.2022 17:00 Olden Southampton
Norne 08.07.2022 10:00 08.07.2022 13:00 Førde
Hav Atlantic 08.07.2022 22:00 09.07.2022 23:00 Rouen
Eco Green 08.07.2022 23:00 09.07.2022 12:00 Le Havre Sines
Misana 09.07.2022 06:00 09.07.2022 14:00 Bergen Risavika
HAV SAGA 09.07.2022 06:00 11.07.2022 06:00 Liepaja
Carten Elina 10.07.2022 00:00 10.07.2022 01:00 Salten
Elieser 6 5-1112 (Molokaien) 10.07.2022 09:00 11.08.2022 16:00
Costa Fascinosa 3-0522 (G-kai2) 10.07.2022 10:00 10.07.2022 19:00 Olden Kiel
Svealand 10.07.2022 20:30 11.07.2022 03:00 Bergen Fiskå - Strand
AIDAprima 3-0522 (G-kai2) 11.07.2022 07:00 11.07.2022 16:00 Hamburg Hellesylt
AIDAbella 3-0522 (G-kai2) 12.07.2022 08:00 12.07.2022 19:30 Kiel Åndalsnes
Costa Diadema 3-0522 (G-kai2) 13.07.2022 08:00 13.07.2022 18:00 Stavanger Kiel
MY Calypso 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 13.07.2022 08:00 14.07.2022 10:00
Edda Fauna 3-0222 (K-øy Fastland syd) 13.07.2022 08:00 14.07.2022 20:00
Iona 3-0522 (G-kai2) 14.07.2022 10:00 14.07.2022 18:00 Geiranger Southampton
Sjøscenen 1-0111 (Rubbestadneset) 15.07.2022 08:00 16.07.2022 10:00 Other - Norway Other - Norway
Island Princess 3-0522 (G-kai2) 16.07.2022 08:00 16.07.2022 17:00 Kristiansand Ålesund
Edda Fauna 3-0222 (K-øy Fastland syd) 16.07.2022 08:00 17.07.2022 17:00 Offshore Installasjoner - Andre Offshore Installasjoner - Andre
Costa Diadema 3-0522 (G-kai2) 19.07.2022 13:00 19.07.2022 21:00 Geiranger Stavanger
AIDAperla 3-0522 (G-kai2) 20.07.2022 07:00 20.07.2022 16:00 Hamburg Hellesylt
Iona 3-0522 (G-kai2) 21.07.2022 10:00 21.07.2022 18:00 Geiranger Southampton
Enchanted Princess 3-0522 (G-kai2) 24.07.2022 08:00 24.07.2022 17:00 Southampton Flåm
AIDAbella 3-0522 (G-kai2) 26.07.2022 08:00 26.07.2022 19:30 Kiel Åndalsnes
Elieser 6 4-0111 (Førresbotn) 26.07.2022 08:00 28.07.2022 06:00
Sirena 3-0522 (G-kai2) 27.07.2022 09:00 27.07.2022 19:00 Lerwick (Shetland Islands) Stavanger
Iona 3-0522 (G-kai2) 28.07.2022 10:00 28.07.2022 18:00 Geiranger Southampton
Elieser 6 4-0211 (Skjoldastraumen) 28.07.2022 10:00 01.08.2022 12:00
Queen Victoria 3-0522 (G-kai2) 29.07.2022 09:00 29.07.2022 17:00 Ålesund Southampton
AIDAnova 3-0522 (G-kai2) 01.08.2022 07:00 01.08.2022 16:00 Kiel Ålesund
Costa Diadema 3-0522 (G-kai2) 02.08.2022 13:00 02.08.2022 21:00 Geiranger Stavanger
MY Calypso 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 03.08.2022 08:00 03.08.2022 10:00
Aurora 3-0522 (G-kai2) 03.08.2022 08:00 03.08.2022 16:00 Eidfjord Southampton
Iona 3-0522 (G-kai2) 04.08.2022 10:00 04.08.2022 18:00 Geiranger Southampton
Elieser 6 6-0112 (Føresvik S) 05.08.2022 09:00 06.08.2022 06:00
AIDAperla 3-0522 (G-kai2) 05.08.2022 15:00 05.08.2022 22:00 Geiranger Hamburg
Elieser 6 P5-0899 (Skudeneshavn private kaier) 06.08.2022 09:00 07.08.2022 21:00
Hestmanden 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 08.08.2022 00:01 14.08.2022 23:59 Bergen Arendal
AIDAprima 3-0522 (G-kai2) 08.08.2022 07:00 08.08.2022 16:00 Hamburg Hellesylt
Le Dumont D'urville 3-0211 (K-øy Vestkaia) 08.08.2022 09:00 08.08.2022 11:30 Hanstholm Leirvik
Børøysund 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 08.08.2022 19:44 09.08.2022 10:44 Bergen Oslo
Elieser 6 09.08.2022 06:00 10.08.2022 06:00
AIDAperla 3-0522 (G-kai2) 09.08.2022 07:00 09.08.2022 15:00 Hamburg Åndalsnes
Ambience 3-0522 (G-kai2) 10.08.2022 12:30 10.08.2022 19:00 Tilbury Flåm
Iona 3-0522 (G-kai2) 11.08.2022 10:00 11.08.2022 18:00 Geiranger Southampton
Balmoral 3-0522 (G-kai2) 14.08.2022 08:00 14.08.2022 14:00 Rosyth Olden
Costa Diadema 3-0522 (G-kai2) 16.08.2022 13:00 16.08.2022 21:00 Geiranger Stavanger
AIDAnova 3-0522 (G-kai2) 17.08.2022 10:00 17.08.2022 20:00 Nordfjordeid Bergen
Iona 3-0522 (G-kai2) 18.08.2022 10:00 18.08.2022 18:00 Geiranger Southampton
AIDAperla 3-0522 (G-kai2) 19.08.2022 07:00 19.08.2022 16:00 Hamburg Hellesylt
Norwegian Star 3-0522 (G-kai2) 20.08.2022 07:00 20.08.2022 16:00 Ålesund Akureyri
Sky Princess 3-0522 (G-kai2) 22.08.2022 08:00 22.08.2022 18:00 Southampton Skjolden
AIDAbella 3-0522 (G-kai2) 23.08.2022 08:00 23.08.2022 19:30 Kiel Åndalsnes
Aurora 3-0522 (G-kai2) 24.08.2022 08:00 24.08.2022 16:00 Ålesund Eidfjord
Iona 3-0522 (G-kai2) 25.08.2022 10:00 25.08.2022 18:00 Geiranger Southampton
Arcadia 3-0522 (G-kai2) 28.08.2022 09:00 28.08.2022 17:00 Ålesund Southampton
AIDAluna 3-0522 (G-kai2) 29.08.2022 11:00 29.08.2022 20:00 Leknes Kiel
Ocean Odyssey 3-0522 (G-kai2) 30.08.2022 08:00 30.08.2022 20:00 Kristiansand Bergen
AIDAnova 3-0522 (G-kai2) 31.08.2022 08:00 31.08.2022 16:00 Nordfjordeid Oslo
Iona 3-0522 (G-kai2) 01.09.2022 10:00 01.09.2022 18:00 Geiranger Southampton
World Navigator 3-0522 (G-kai2) 02.09.2022 08:00 02.09.2022 18:00 Rosendal Egersund
Spirit of Discovery 3-0522 (G-kai2) 03.09.2022 08:00 03.09.2022 17:00 Stavanger Flåm
MSC Virtuosa 3-0522 (G-kai2) 05.09.2022 09:00 05.09.2022 18:00 Hamburg Flåm
Jewel of the Seas 3-0522 (G-kai2) 06.09.2022 08:00 06.09.2022 18:00 Ålesund Kristiansand
AIDAperla 3-0522 (G-kai2) 07.09.2022 07:00 07.09.2022 16:00 Hamburg Hellesylt
Iona 3-0522 (G-kai2) 08.09.2022 10:00 08.09.2022 18:00 Geiranger Southampton
AIDAnova 3-0522 (G-kai2) 12.09.2022 07:00 12.09.2022 16:00 Kiel Ålesund
Island Princess 3-0522 (G-kai2) 14.09.2022 08:00 14.09.2022 17:00 Kristiansand Ålesund
Le Champlain 3-0211 (K-øy Vestkaia) 14.09.2022 13:00 14.09.2022 17:00 Leirvik Hanstholm
Iona 3-0522 (G-kai2) 15.09.2022 09:00 15.09.2022 17:00 Ålesund Southampton
AIDAperla 3-0522 (G-kai2) 17.09.2022 07:00 17.09.2022 16:00 Hamburg Hellesylt
AIDAmar 3-0522 (G-kai2) 18.09.2022 10:00 18.09.2022 19:00 Vik - Sogn Goteborg
AIDAprima 3-0522 (G-kai2) 19.09.2022 07:00 19.09.2022 16:00 Hamburg Hellesylt
AIDAbella 3-0522 (G-kai2) 20.09.2022 08:00 20.09.2022 19:30 Kiel Bodø
Iona 3-0522 (G-kai2) 22.09.2022 09:00 22.09.2022 17:00 Ålesund Southampton
AIDAnova 3-0522 (G-kai2) 26.09.2022 07:00 26.09.2022 16:00 Kiel Ålesund
AIDAperla 3-0522 (G-kai2) 27.09.2022 07:00 27.09.2022 16:00 Hamburg Hellesylt
AIDAprima 3-0522 (G-kai2) 03.10.2022 07:00 03.10.2022 16:00 Hamburg Bodø
AIDAdiva 3-0522 (G-kai2) 04.10.2022 08:00 04.10.2022 19:00 Kristiansand Vik - Sogn
AIDAperla 3-0522 (G-kai2) 07.10.2022 07:00 07.10.2022 16:00 Hamburg Hellesylt
AIDAnova 3-0522 (G-kai2) 10.10.2022 07:00 10.10.2022 16:00 Kiel Ålesund
AIDAprima 3-0522 (G-kai2) 17.10.2022 07:00 17.10.2022 16:00 Hamburg Hellesylt
Ambience 3-0522 (G-kai2) 21.10.2022 12:30 21.10.2022 19:00 Tilbury Flåm
AIDAbella 3-0522 (G-kai2) 31.10.2022 08:00 31.10.2022 18:00
Fartøy Fortøyningssted Ankomst
  Dato Tid
LOS 130 P6-0211 (Knarholmen 2) 01.01.2019 00:00
Røværfjord (Røvær-Ruta). P3-0111 (Røvær) 01.04.2019 00:00
Røværskyss 01.04.2019 00:00
Normand Energy L5-0271 (Bø opplag) 09.04.2019 13:34
Gulf Energy L5-0271 (Bø opplag) 09.04.2019 13:35
Fanafjord P1-0112 (Wärtsilä) 12.04.2019 18:20
Røværskyss P1-0712 (Hovlandshagen) 14.04.2019 11:56
Røværfjord (Røvær-Ruta). P3-0111 (Røvær) 02.05.2019 05:43
Normand Energy L5-0271 (Bø opplag) 01.05.2019 00:00
Bering Energy L5-0271 (Bø opplag) 01.05.2019 00:00
Gulf Energy L5-0271 (Bø opplag) 01.05.2019 00:00
Fanafjord P1-0112 (Wärtsilä) 06.05.2019 02:26
Tideadmiral 1-0111 (Rubbestadneset) 20.05.2019 09:39
Fosna 01.07.2019 00:00
Normand Corona L5-0271 (Bø opplag) 01.10.2019 10:50
Artemis Angler P5-0411 (KAMA) 30.10.2019 09:58
FJORDOEY 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 01.07.2019 00:00
FJORDOEY P5-1511 (Feøy privat) 01.08.2019 00:00
FJORDOEY P5-1511 (Feøy privat) 01.09.2019 00:00
Artemis Athene A5-0391 (Melandsflua) 26.11.2019 08:55
KARM FROYA P5-0822 (Skude verft) 24.01.2020 10:52
Normand Skipper P5-0411 (KAMA) 24.02.2020 13:29
Gulf Energy L5-0271 (Bø opplag) 10.12.2019 09:14
Sjoveien P5-1121 (Private Vedavågen) 21.03.2020 17:13
Normand Aurora L5-0271 (Bø opplag) 31.05.2020 10:02
Ringbas P5-0821 (Karmøy stål) 24.06.2020 21:16
Risøy P3-0541 (Stoltenberg) 29.06.2020 19:16
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 25.07.2020 14:12
Fanafjord 3-0526 (G-kai6) 01.08.2020 00:00
Etna P3-0111 (Røvær) 01.08.2020 00:00
Sjøbas P5-0261 (Vico) 24.09.2020 18:45
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 01.10.2020 00:00
Øyakongen P5-0161 (Kveitevikjå) 14.10.2020 09:22
Strand R-168-K P5-0319 (Trålbøteriet) 15.10.2020 12:49
Akva Wind P5-0151 (Storesund Industri) 19.10.2020 13:41
Karm Hannah 5-0813 (fergekai 2) 20.10.2020 13:31
Etna P3-0112 (Røvær) 21.10.2020 09:52
Lønnøy 5-0371 (HFP, KRFY - syd) 23.10.2020 01:49
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 01.11.2020 00:00
Silver Bay H-95-B P1-9099 (Oppdrett Bømlo) 01.11.2020 15:18
Saga Viking 3-0222 (K-øy Fastland syd) 03.11.2020 14:05
TAREHAV P1-0712 (Hovlandshagen) 04.11.2020 13:23
Saga Viking 3-0222 (K-øy Fastland syd) 09.11.2020 15:18
Saga Viking 3-0222 (K-øy Fastland syd) 13.11.2020 08:29
Saga Viking 3-0222 (K-øy Fastland syd) 20.11.2020 09:37
SALVOY P5-0319 (Trålbøteriet) 25.11.2020 02:45
Uol Ivan P5-0131 (Storesund Marine Service) 26.11.2020 11:54
Saga Viking 3-0222 (K-øy Fastland syd) 01.12.2020 08:26
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 01.12.2020 17:36
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 05.12.2020 15:35
Helgaskjer 5-1112 (Molokaien) 03.12.2020 12:00
Saga Viking 3-0222 (K-øy Fastland syd) 10.12.2020 14:14
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 15.12.2020 15:06
Eline P5-0822 (Skude verft) 21.12.2020 11:52
H. 851 P3-0531 (Aibel) 21.12.2020 12:34
Bakkanes P1-0711 (Langevåg) 21.12.2020 13:55
Siljo P5-0151 (Storesund Industri) 23.12.2020 22:20
Saga Viking 3-0222 (K-øy Fastland syd) 06.01.2021 08:47
Tareviking P1-0712 (Hovlandshagen) 16.12.2020 16:11
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 01.01.2021 00:00
Saga Viking 3-0222 (K-øy Fastland syd) 18.01.2021 10:55
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 20.01.2021 17:00
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 27.01.2021 18:04
LOS DOS P1-0711 (Langevåg) 29.01.2021 07:40
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 01.02.2021 17:04
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 10.02.2021 16:28
Tansøy 1-0311 (Øklandsvågen) 20.02.2021 14:35
Vantage P1-0711 (Langevåg) 27.02.2021 17:48
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 08.03.2021 16:56
Boston P5-1221 (Ytreland) 20.03.2021 10:20
EIDE-GUTT 5-0723 (Bredallmenningen) 23.03.2021 11:33
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 07.04.2021 16:10
Skilso P5-1221 (Ytreland) 18.04.2021 08:48
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 16.04.2021 10:31
Normand Tonjer P5-0318 (Solstad) 26.04.2021 15:45
Stadt Floro P5-0322 (Bygnes maskin) 29.04.2021 14:00
Olav Østensjø Jr. P5-1011 (Stivlevågen) 30.04.2021 10:51
Veritas Viking P1-0712 (Hovlandshagen) 31.05.2021 07:39
Bakkanes P1-0712 (Hovlandshagen) 15.06.2021 18:04
Ronja Commander P1-0112 (Wärtsilä) 20.06.2021 19:10
Risøy P5-0822 (Skude verft) 22.06.2021 10:45
Etna P3-0112 (Røvær) 01.07.2021 00:00
Guard Celena P5-0822 (Skude verft) 06.07.2021 00:17
SY OCEAN VIKING P6-0211 (Knarholmen 2) 08.07.2021 18:26
Falknes P5-0324 (Torkelsen) 14.07.2021 18:45
NESBUEN 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 14.07.2021 15:34
Vicma P5-0811 (Skude fryseri) 22.07.2021 16:25
Bergen Kreds Nssr (Mob) P3-0611 (Kyvikkaien) 01.08.2021 00:00
FJORDTRAAL 5-0722 (Trekai) 01.08.2021 00:00
NORTH CRUYS P1-0112 (Wärtsilä) 23.08.2021 01:27
Kristian G.Jebsen P3-0612 (Knutsenkaia) 29.08.2021 14:56
Repsøy R72 K P5-1121 (Private Vedavågen) 01.09.2021 01:09
Silver Bay H-95-B P1-0112 (Wärtsilä) 05.09.2021 14:17
Katla P6-0212 (Knarholmen 3) 10.09.2021 22:06
Silver Bay H-95-B P1-0112 (Wärtsilä) 13.10.2021 11:24
Vicma P5-1033 (Kfisk Sæveland) 17.10.2021 15:11
Soffi P5-1033 (Kfisk Sæveland) 25.10.2021 21:37
KARM FROYA 5-0813 (fergekai 2) 30.10.2021 12:48
Karm Hannah 5-0813 (fergekai 2) 30.10.2021 14:24
Bering Energy L5-0271 (Bø opplag) 03.11.2021 14:47
Pax P4-1211 (Kårstø) 08.11.2021 15:38
Veritas Viking Langevåg P204 10.11.2021 13:30
Remo H-22-Fj P1-9099 (Oppdrett Bømlo) 11.11.2021 14:41
RS SKOMVAER 3 P1-0712 (Hovlandshagen) 12.11.2021 16:37
BRUTUS Hamre P103 16.11.2021 12:56
Ov Utvær (Kystverket) 1-0111 (Rubbestadneset) 17.11.2021 11:31
SILVERBOY P1-0712 (Hovlandshagen) 18.11.2021 12:04
Vicma 5-0922 (Søndre kai S) 20.11.2021 12:10
SILVERBOY 1-0111 (Rubbestadneset) 24.11.2021 13:50
Hidraferja P1-0112 (Wärtsilä) 26.11.2021 15:55
Frøy P1-0712 (Hovlandshagen) 10.12.2021 11:15
Vicma P5-0811 (Skude fryseri) 12.12.2021 12:41
Ronja Sund 1-0111 (Rubbestadneset) 21.12.2021 19:43
Ognøysjefen 5-0251 (Bø - Heidelberg) 23.12.2021 11:35
Falknes P5-0821 (Karmøy stål) 28.12.2021 16:44
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 01.01.2022 00:00
VICO P5-0261 (Vico) 12.01.2022 02:46
Saga Viking 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 02.02.2022 09:35
INGUNN 1-0111 (Rubbestadneset) 05.02.2022 15:17
SLAATTEROEY P6-0211 (Knarholmen 2) 17.02.2022 14:16
Kvartnes P5-1033 (Kfisk Sæveland) 26.02.2022 08:31
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 01.03.2022 00:00
Eidsvaag Omega P1-0112 (Wärtsilä) 10.03.2022 06:35
RONJA HARVESTER P1-0112 (Wärtsilä) 06.03.2022 11:48
Flosund 5-0373 (HFP, Koralfisk 2) 08.03.2022 02:31
Normand Titan L5-0271 (Bø opplag) 13.03.2022 09:59
MIKAEL 1 P5-0131 (Storesund Marine Service) 15.03.2022 08:35
SLAATTEROEY 6-0112 (Føresvik S) 16.03.2022 14:02
Øyakongen P5-0161 (Kveitevikjå) 16.03.2022 19:40
Rodny P5-0821 (Karmøy stål) 19.03.2022 15:55
LYNGOY P5-0822 (Skude verft) 19.03.2022 14:30
INGUNN 1-0111 (Rubbestadneset) 20.03.2022 17:18
OCEAN_B 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 22.03.2022 23:28
Veritas Viking P1-0711 (Langevåg) 23.03.2022 10:13
Soffi P5-0811 (Skude fryseri) 25.03.2022 17:02
Veritas Viking P1-0711 (Langevåg) 30.03.2022 08:29
EIDE-GUTT 5-0723 (Bredallmenningen) 31.03.2022 07:40
Soffi P5-0811 (Skude fryseri) 31.03.2022 18:07
Etna P3-0112 (Røvær) 01.04.2022 08:13
Hopvåg R-55-K 1-0111 (Rubbestadneset) 03.04.2022 18:45
FYKSE P1-0715 (Langevåg fisk) 11.04.2022 17:53
EIDE-GUTT 5-0723 (Bredallmenningen) 19.04.2022 12:57
Bolsoy P1-0112 (Wärtsilä) 24.04.2022 13:31
INGUNN 1-0111 (Rubbestadneset) 25.04.2022 08:56
Taucher Otto Wulf 3 P5-0324 (Torkelsen) 28.04.2022 03:47
YTTEROY P1-0712 (Hovlandshagen) 29.04.2022 13:46
Ringbas 5-0812 (Loskai) 01.05.2022 00:00
Silver Bay H-95-B P1-0112 (Wärtsilä) 02.05.2022 17:40
Taucher Otto Wulf 3 P5-0324 (Torkelsen) 07.05.2022 08:12
Saga Viking L5-0271 (Bø opplag) 10.05.2022 09:39
Eidsvaag Omega P1-0112 (Wärtsilä) 12.05.2022 10:51
Restless Voyager 1-0411 (Serklau) 13.05.2022 08:13
Ona 1-0111 (Rubbestadneset) 16.05.2022 08:21
Quo Vadis P1-0112 (Wärtsilä) 21.05.2022 18:39
NESBUEN P6-0211 (Knarholmen 2) 23.05.2022 09:04
Ørn P-987 P3-0616 (Indre kai S) 23.05.2022 09:33
MAR FORTUNE P5-0313 (Hawk Robotics) 24.05.2022 15:42
ELISABETH P1-0714 (Hestahaga) 24.05.2022 16:25
INGUNN 1-0111 (Rubbestadneset) 25.05.2022 08:35
ATHENA P5-1011 (Stivlevågen) 27.05.2022 17:06
Anna-Lise P5-0711N (DSK1) 31.05.2022 22:27
HAVOEY P5-0261 (Vico) 31.05.2022 14:29
Nysand P5-0322 (Bygnes maskin) 31.05.2022 22:50
Saga Viking P5-0711N (DSK1) 03.06.2022 09:06
Helgoland P5-0711N (DSK1) 06.06.2022 05:58
VEIDING P5-0711N (DSK1) 07.06.2022 06:05
Saga Viking L5-0271 (Bø opplag) 07.06.2022 09:45
YTTEROY P1-0712 (Hovlandshagen) 08.06.2022 10:40
NESBUEN P6-0211 (Knarholmen 2) 08.06.2022 14:59
Olav Østensjø Jr. 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 09.06.2022 14:56
KOMA A4-1213 (Falkeidfleet) 10.06.2022 01:03
Sulehav P5-0711N (DSK1) 12.06.2022 00:48
Unison Power P5-0511 (Hydro) 22.06.2022 20:10
Normand Aurora L5-0271 (Bø opplag) 17.06.2022 08:38
Normand Cutter P5-0261 (Vico) 18.06.2022 09:19
Nanna Cecilie P5-0712N (DSK2) 18.06.2022 23:38
Helgoland P5-0712N (DSK2) 19.06.2022 07:05
FOSNA TRITON P5-0151 (Storesund Industri) 19.06.2022 18:26
RAAHOLMEN 3-0411 (Stålehuset) 20.06.2022 12:36
Sulehav P5-0712N (DSK2) 21.06.2022 05:05
Claudius P5-1033 (Kfisk Sæveland) 22.06.2022 04:00
Trygvason P5-0317 (Nergård) 22.06.2022 21:26
Bøemmelbas P5-0132 (Statoil Storesund) 24.06.2022 09:38
BØMMELFJORD P1-0712 (Hovlandshagen) 24.06.2022 13:43
Tronds Barge 29 3-0527 (G-kai7) 23.06.2022 09:30
Mar Karmsund P5-0143 (Haraldsvik) 24.06.2022 18:25
Ronja Commander P1-0112 (Wärtsilä) 26.06.2022 06:06
Anna-Lise P5-0712N (DSK2) 25.06.2022 23:24
RS HORN RESCUE P5-0132 (Statoil Storesund) 28.06.2022 13:14
KROSSFJORD P1-0112 (Wärtsilä) 28.06.2022 18:11
Sandtroll P5-0822 (Skude verft) 29.06.2022 10:19
Vikingbank P5-0323 (Vea rør) 30.06.2022 08:22
KOMA P5-0261 (Vico) 30.06.2022 04:12
Rumba 5-0351 (HCT2) 06.07.2022 18:35
Vicma P5-0811 (Skude fryseri) 30.06.2022 17:30
Regine P5-0123 (Norbar N) 30.06.2022 20:12
SCOMBRUS 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 01.07.2022 00:00
FJORDLED P3-0111 (Røvær) 01.07.2022 00:00
Bokn P4-1211 (Kårstø) 01.07.2022 00:00
Borgøy P4-1211 (Kårstø) 01.07.2022 00:00
FJORDOEY 3-0614 (Hurtigbåtkaien) 01.07.2022 00:00
FEØY EXPRESS P5-1511 (Feøy privat) 01.07.2022 00:00
GYDA P5-0411 (KAMA) 01.07.2022 00:00
Rose Express P1-0811 (Espevær) 01.07.2022 00:00
Bømlafjord P2-0311 (Buavåg) 01.07.2022 06:04
Soffi P5-0811 (Skude fryseri) 01.07.2022 17:28
RESTLESS CHALLENGER P1-0112 (Wärtsilä) 01.07.2022 17:39
Raunefjord P6-0511 (Arsvågen) 02.07.2022 07:26
GEO CAT P1-0712 (Hovlandshagen) 02.07.2022 17:15
Helgoland P5-0712N (DSK2) 03.07.2022 04:50
KLIPTON P1-0712 (Hovlandshagen) 02.07.2022 20:14
Steven P5-0821 (Karmøy stål) 03.07.2022 02:00
Sirius P5-0712N (DSK2) 03.07.2022 11:56
Bona Safir P5-1311 (FMC Biopolymer) 06.07.2022 00:24
Tronds Lift 6 P5-0132 (Statoil Storesund) 03.07.2022 16:12
Gerd M P1-9999 Bømlo private kaier 04.07.2022 08:08
Hav Nordlandia 5-0376 (HFP, ÅKBI) 06.07.2022 20:53
Norbar P5-0124 (Norbar S) 05.07.2022 02:14
Bomlo P1-0112 (Wärtsilä) 04.07.2022 21:45
Claudius P5-1033 (Kfisk Sæveland) 04.07.2022 11:25
Pilato P3-0112 (Røvær) 04.07.2022 19:40
Key West 5-0375 (HFP, ÅKNY W) 06.07.2022 19:14
T/B CHIEF P5-0711N (DSK1) 05.07.2022 01:15
Rubina P4-1011 (Nedstrand) 05.07.2022 19:10
Eline P5-0715S (DSK5) 05.07.2022 21:07
LOS 134 P6-0211 (Knarholmen 2) 06.07.2022 11:29
Pirholm P5-0151 (Storesund Industri) 06.07.2022 11:49
INGUNN P1-0112 (Wärtsilä) 06.07.2022 14:19
Ronja Sund 1-0111 (Rubbestadneset) 06.07.2022 17:33
Nordnes P5-0132 (Statoil Storesund) 06.07.2022 18:28
Kvarven P5-0132 (Statoil Storesund) 06.07.2022 18:32
Rygerfjell P4-1011 (Nedstrand) 06.07.2022 19:17
Boknafjord P6-0511 (Arsvågen) 06.07.2022 22:22
Ripnes 5-0381 (Biomar østkai) 06.07.2022 22:50
Mastrafjord P6-0511 (Arsvågen) 06.07.2022 23:55
Skip Dato Dag Ankomst Avgang Passasjerer
Hanseatic Spirit tirsdag 11:28 18:15 230
AIDAsol mandag 07:50 02:49 2686
Hanseatic Spirit fredag 12:06 19:14 230
AIDAsol mandag 07:39 17:16 2686
AIDAsol mandag 07:36 17:33 2686
Hanseatic Spirit søndag 11:58 20:10 230
Iona torsdag 09:38 17:20 5500
AIDAluna lørdag 10:28 19:35 2050
AIDAsol onsdag 09:37 18:58 2686
Iona torsdag 08:16 17:07 5500
AIDAprima mandag 07:39 18:06 4350
Iona torsdag 08:13 17:05 5500
Ambience fredag 11:48 19:29 2020
AIDAluna lørdag 10:18 19:48 2050
Celebrity Silhouette mandag 06:41 17:11 3502
Iona torsdag 08:19 17:15 5500
AIDAnova mandag 06:33 16:17 5200
Iona torsdag 08:11 17:58 5500
MSC Virtuosa søndag 07:51 15:11 4842
Hanseatic Inspiration mandag 07:29 12:56 230
AIDAbella tirsdag 06:46 16:06 2566
Iona torsdag 08:26 17:43 5500
Bolette fredag 08:50 14:59 1338
AIDAsol lørdag 06:35 21:07 2686
AIDAnova mandag 06:40 16:15 5200
MSC Virtuosa onsdag 08:26 17:32 4842
Iona torsdag 09:49 18:05 5500
AIDAprima mandag 06:25 16:16 4350
Costa Diadema tirsdag 07:32 18:00 3693
AIDAperla onsdag 06:25 15:46 3286
Iona torsdag 09:12 17:54 5500
Costa Diadema tirsdag 12:28 21:53 3693
AIDAnova onsdag 10:27 20:12 5200
Iona torsdag 09:44 18:01 5500
AIDAperla lørdag 06:24 16:03 3286
Sky Princess mandag 10:50 18:07 4450
AIDAbella tirsdag 06:34 16:13 2566
Island Princess onsdag 08:27 16:49 2368
Iona torsdag 09:52 17:51 5500
MSC Preziosa fredag 07:49 21:36 3499
AIDAnova mandag 06:28 16:28 5200
AIDAperla tirsdag 06:30 15:05 3286
Mein Schiff 1 onsdag 06:28 14:04 2894
Iona torsdag 10:00 20:30 5500
AIDAprima mandag 06:14 16:18 4350
AIDAsol tirsdag 07:30 17:52 2686
Jewel of the Seas onsdag 09:49 19:04 2490
Iona torsdag 10:07 18:48 5500
MSC Preziosa fredag 08:28 17:57 3499
Marina lørdag 07:12 17:49 1220
Costa Diadema tirsdag 07:30 17:52 3693
Queen Victoria fredag 09:00 17:00 2208
Costa Fascinosa søndag 10:00 19:00 3008
AIDAprima mandag 07:00 16:00 4350
AIDAbella tirsdag 08:00 19:30 2566
Costa Diadema onsdag 08:00 18:00 3693
MY Calypso onsdag 08:00 10:00 0
Iona torsdag 10:00 18:00 5500
Island Princess lørdag 08:00 17:00 2368
Costa Diadema tirsdag 13:00 21:00 3693
AIDAperla onsdag 07:00 16:00 3286
Iona torsdag 10:00 18:00 5500
Enchanted Princess søndag 08:00 17:00 4250
AIDAbella tirsdag 08:00 19:30 2566
Sirena onsdag 09:00 19:00 824
Iona torsdag 10:00 18:00 5500
Queen Victoria fredag 09:00 17:00 2208
AIDAnova mandag 07:00 16:00 5200
Costa Diadema tirsdag 13:00 21:00 3693
MY Calypso onsdag 08:00 10:00 0
Aurora onsdag 08:00 16:00 2050
Iona torsdag 10:00 18:00 5500
AIDAperla fredag 15:00 22:00 3286
AIDAprima mandag 07:00 16:00 4350
Le Dumont D'urville mandag 09:00 11:30 184
AIDAperla tirsdag 07:00 15:00 3286
Ambience onsdag 12:30 19:00 2020
Iona torsdag 10:00 18:00 5500
Balmoral søndag 08:00 14:00 1325
Costa Diadema tirsdag 13:00 21:00 3693
AIDAnova onsdag 10:00 20:00 5200
Iona torsdag 10:00 18:00 5500
AIDAperla fredag 07:00 16:00 3286
Norwegian Star lørdag 07:00 16:00 2348
Sky Princess mandag 08:00 18:00 4450
AIDAbella tirsdag 08:00 19:30 2566
Aurora onsdag 08:00 16:00 2050
Iona torsdag 10:00 18:00 5500
Arcadia søndag 09:00 17:00 2388
AIDAluna mandag 11:00 20:00 2050
Ocean Odyssey tirsdag 08:00 20:00 160
AIDAnova onsdag 08:00 16:00 5200
Iona torsdag 10:00 18:00 5500
World Navigator fredag 08:00 18:00 200
Spirit of Discovery lørdag 08:00 17:00 999
MSC Virtuosa mandag 09:00 18:00 4842
Jewel of the Seas tirsdag 08:00 18:00 2490
AIDAperla onsdag 07:00 16:00 3286
Iona torsdag 10:00 18:00 5500
AIDAnova mandag 07:00 16:00 5200
Island Princess onsdag 08:00 17:00 2368
Le Champlain onsdag 13:00 17:00 184
Iona torsdag 09:00 17:00 5500
AIDAperla lørdag 07:00 16:00 3286
AIDAmar søndag 10:00 19:00 2580
AIDAprima mandag 07:00 16:00 4350
AIDAbella tirsdag 08:00 19:30 2566
Iona torsdag 09:00 17:00 5500
AIDAnova mandag 07:00 16:00 5200
AIDAperla tirsdag 07:00 16:00 3286
AIDAprima mandag 07:00 16:00 4350
AIDAdiva tirsdag 08:00 19:00 2566
AIDAperla fredag 07:00 16:00 3286
AIDAnova mandag 07:00 16:00 5200
AIDAprima mandag 07:00 16:00 4350
Ambience fredag 12:30 19:00 2020
AIDAbella mandag 08:00 18:00 2566