Hopp til sideinnhold

Anløpsoversikt

Anmodning om plass på offentlige kaier foretas via Kystverkets nasjonale rapporteringsverktøy Safe Sea Net. Med enkelte unntak gjelder dette i utgangspunktet fartøy med bruttotonnasje 300 eller mer, men Karmsund Havn ønsker at så mange som mulig benytter seg av denne tjenesten. For supplerende informasjon før ankomst, samt for andre henvendelser knytte til skipsanløp, skal Havnevakten kontaktes på e-post eller telefon. 

Kontaktinformasjon

Havnevakt

Mandag – fredag kl. 06.30 – 22.00 
Lørdag – søndag kl. 10.00 – 17.30 

E-post: havnevakt@karmsund-havn.no 
Telefon: 52 70 37 50 (døgnvakt) 
VHF Lyttevakt: Kanal 12 og 16 

Fartøy Fortøyningssted Ankomst Avgang Fra havn Til havn
  Dato Tid Dato Tid  
Asteria 3-0523 (G-kai3) 22.04.2024 12:00 23.04.2024 08:15 Rosendal
Feed Helgeland 06.05.2024 21:00 06.05.2024 23:00 Stord Base Voll
Frøy Merlin 10.05.2024 09:00 10.05.2024 19:30 Selje Bergen
Ronja Sund 12.05.2024 04:30 12.05.2024 15:00 Valsneset Ålesund
Skandi Mongstad 14.05.2024 11:00 14.05.2024 18:15 Risavika Risavika
Link Star 14.05.2024 14:00 19.05.2024 04:00 Reydarfjordur
Tronds Max 15.05.2024 18:00 15.05.2024 18:05 Fitjar
Cemcommander 20.05.2024 20:15 21.05.2024 06:30 Ølen Brevik
BARENTS OCEAN 22.05.2024 07:00 22.05.2024 07:30 Mandal
Armada 78 01 3-0222 (K-øy Fastland syd) 22.05.2024 10:30 26.05.2024 07:00 Offshore Installasjoner - Andre
Artemis Arctic 22.05.2024 16:00 31.05.2024 12:00 Mekjarvik Ålesund
Misida 22.05.2024 17:00 22.05.2024 20:00 Sunndalsøra
Basen 22.05.2024 17:30 22.05.2024 20:00 Helle - Forsand
Theseus 22.05.2024 19:00 22.05.2024 22:00 Svelgen Averøy
Harald Johan 22.05.2024 22:00 24.05.2024 10:00 Torangsvåg
Normand Vision 3-0211 (K-øy Vestkaia) 23.05.2024 00:00 23.05.2024 09:00 Stord Base Offshore Installasjoner - Andre
Link Nova 5-0341 (HCT Ro-Ro) 23.05.2024 03:00 23.05.2024 10:30 Odense Sunndalsøra
MSC Virtuosa 3-0522 (G-kai2) 23.05.2024 08:00 23.05.2024 17:00 Flåm Southampton
Hav Nordlandia 5-0331 (HCT bulk) 23.05.2024 08:00 24.05.2024 18:00 Århus
Link Polaris 23.05.2024 09:00 23.05.2024 23:00 Valsneset
Skandi Mongstad 23.05.2024 10:30 23.05.2024 17:00 Risavika Risavika
Koningsborg 23.05.2024 11:00 24.05.2024 10:00 Setubal Odda
Biostar 23.05.2024 20:00 23.05.2024 20:15 Averøy Stavanger
Mirai 23.05.2024 23:59 24.05.2024 22:00 Stenungsund (Ports) Pembroke
Sule Viking 24.05.2024 04:00 24.05.2024 06:00 Ølen
With Frohavet 24.05.2024 05:15 24.05.2024 07:45 Bergen
Skandi Mongstad 24.05.2024 11:00 24.05.2024 15:00 Risavika Risavika
PROUD 24.05.2024 17:30 24.05.2024 19:30 Huelva
Hav Brim 5-0376 (HFP, ÅKBI) 24.05.2024 18:00 26.05.2024 18:00 Brake
Misana 25.05.2024 07:50 25.05.2024 13:00 Bergen Risavika
AIDAsol 3-0522 (G-kai2) 25.05.2024 08:00 25.05.2024 17:00 Bergen Kristiansand
EDDA FREYA 3-0222 (K-øy Fastland syd) 26.05.2024 08:00 31.05.2024 00:00
Britannia 3-0522 (G-kai2) 26.05.2024 09:00 26.05.2024 17:00 Southampton Olden
Svealand 26.05.2024 22:00 26.05.2024 22:45 Gunhildvågen Fiskå - Strand
AIDAnova 3-0522 (G-kai2) 27.05.2024 07:00 27.05.2024 16:30 Kiel Nordfjordeid
Link Sun 28.05.2024 12:00 28.05.2024 19:00
Costa Diadema 3-0522 (G-kai2) 29.05.2024 08:00 29.05.2024 18:00 Flåm Kiel
Iona 3-0522 (G-kai2) 30.05.2024 08:30 30.05.2024 17:00 Geiranger Unknown
Caribbean Princess 3-0522 (G-kai2) 02.06.2024 09:00 02.06.2024 17:00 Southampton Skjolden
AIDAprima 3-0522 (G-kai2) 03.06.2024 07:00 03.06.2024 16:00 Hamburg Hellesylt
Arcadia 3-0522 (G-kai2) 04.06.2024 09:00 04.06.2026 17:00 Nordfjordeid Southampton
Costa Diadema 3-0522 (G-kai2) 05.06.2024 08:00 05.06.2024 18:00 Stavanger Kiel
Otto Sverdrup 3-0527 (G-kai7) 05.06.2024 12:00 05.06.2024 20:00
Iona 3-0522 (G-kai2) 06.06.2024 08:30 06.06.2024 17:00 Geiranger
Balmoral 3-0522 (G-kai2) 07.06.2024 08:00 07.06.2024 16:00
Exploris One 3-0523 (G-kai3) 07.06.2024 17:30 08.06.2024 17:30 Greenland Vik - Sogn
AIDAnova 3-0522 (G-kai2) 10.06.2024 08:00 10.06.2024 18:00 Kiel Nordfjordeid
Iona 3-0522 (G-kai2) 13.06.2024 08:30 13.06.2024 17:00 Geiranger Unknown
Anthem of the Seas 3-0522 (G-kai2) 16.06.2024 07:00 16.06.2024 15:00 Southampton Flåm
Sky Princess 3-0522 (G-kai2) 17.06.2024 09:00 17.06.2024 18:00 Unknown Unknown
Sirena 3-0522 (G-kai2) 18.06.2024 10:00 18.06.2024 19:00 Lerwick (Shetland Islands) Ålesund
Otto Sverdrup 3-0522 (G-kai2) 19.06.2024 12:00 19.06.2024 20:00
Iona 3-0522 (G-kai2) 20.06.2024 08:30 20.06.2024 17:00 Geiranger Unknown
Borealis 3-0522 (G-kai2) 22.06.2024 07:00 22.06.2024 17:00 Southampton Flåm
Britannia 3-0522 (G-kai2) 23.06.2024 09:00 23.06.2024 17:00 Southampton Olden
Aurora 3-0522 (G-kai2) 24.06.2024 09:00 24.06.2024 17:00 Southampton Skjolden
AIDAnova 3-0522 (G-kai2) 25.06.2024 08:00 25.06.2024 18:00 Kristiansand Ålesund
Costa Diadema 3-0522 (G-kai2) 26.06.2024 13:00 26.06.2024 20:00 Stavanger Kiel
Iona 3-0522 (G-kai2) 27.06.2024 08:30 27.06.2024 17:00 Geiranger Unknown
Queen Anne 3-0522 (G-kai2) 28.06.2024 08:30 28.06.2024 16:00
Balmoral 3-0522 (G-kai2) 29.06.2024 08:00 29.06.2024 16:00
Britannia 3-0522 (G-kai2) 30.06.2024 09:00 30.06.2024 17:00 Southampton Olden
Sky Princess 3-0522 (G-kai2) 01.07.2024 09:00 01.07.2024 18:00 Unknown Unknown
Hestmanden 5-0812 (Loskai) 03.07.2024 07:35 07.07.2024 18:05 Other - Norway Other - Norway
Costa Diadema 3-0522 (G-kai2) 03.07.2024 08:00 03.07.2024 18:00 Bergen Kiel
Otto Sverdrup 5-0342 (HCT S) 03.07.2024 12:00 03.07.2024 20:00
Sandnes 5-0813 (fergekai 2) 03.07.2024 18:00 07.07.2024 18:00
Iona 3-0522 (G-kai2) 04.07.2024 08:30 04.07.2024 17:00 Southampton Olden
Costa Favolosa 3-0522 (G-kai2) 05.07.2024 12:00 05.07.2024 20:00 Olden Amsterdam
AIDAluna 3-0522 (G-kai2) 06.07.2024 13:00 06.07.2024 22:00 Leknes Hamburg
AIDAnova 3-0522 (G-kai2) 08.07.2024 08:00 08.07.2024 18:00 Kiel Nordfjordeid
Marina 3-0522 (G-kai2) 09.07.2024 08:00 09.07.2024 18:00 Kristiansand Bergen
Costa Diadema 3-0522 (G-kai2) 10.07.2024 13:00 10.07.2024 20:00 Geiranger Kiel
Iona 3-0522 (G-kai2) 11.07.2024 08:30 11.07.2024 17:00 Geiranger Unknown
AIDAprima 3-0522 (G-kai2) 15.07.2024 07:00 15.07.2024 16:00 Hamburg Hellesylt
Ambience 3-0522 (G-kai2) 16.07.2024 08:00 16.07.2024 15:00 Unknown Unknown
Otto Sverdrup 3-0522 (G-kai2) 17.07.2024 12:00 17.07.2024 20:00
Hebridean Sky 3-0615 (Indre kai lystbåt) 18.07.2024 07:00 18.07.2024 22:00 Aberdeen Rosendal
Iona 3-0522 (G-kai2) 18.07.2024 08:30 18.07.2024 17:00 Geiranger Unknown
AIDAbella 3-0522 (G-kai2) 19.07.2024 09:30 19.07.2024 18:30 Bodø Kiel
AIDAnova 3-0522 (G-kai2) 22.07.2024 08:00 22.07.2024 18:00 Kiel Nordfjordeid
Aurora 3-0522 (G-kai2) 23.07.2024 09:00 23.07.2024 17:00 Southampton Skjolden
Costa Diadema 3-0522 (G-kai2) 24.07.2024 13:00 24.07.2024 20:00 Geiranger Kiel
Hebridean Sky 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 25.07.2024 08:00 25.07.2024 19:00 Rosendal Stavanger
Iona 3-0522 (G-kai2) 25.07.2024 08:30 25.07.2024 17:00 Geiranger Unknown
AIDAprima 3-0522 (G-kai2) 29.07.2024 07:00 29.07.2024 16:00 Hamburg Hellesylt
Spirit of Discovery 3-0522 (G-kai2) 30.07.2024 08:00 30.07.2024 17:00
Costa Diadema 3-0522 (G-kai2) 31.07.2024 08:00 31.07.2024 18:00 Bergen Kiel
Otto Sverdrup 5-0342 (HCT S) 31.07.2024 12:00 31.07.2024 20:00
Iona 3-0522 (G-kai2) 01.08.2024 08:30 01.08.2024 17:00 Geiranger Unknown
Sirena 3-0522 (G-kai2) 02.08.2024 08:00 02.08.2024 18:00 Hamburg Ålesund
Ambience 3-0522 (G-kai2) 07.08.2024 12:00 07.08.2024 20:00 Unknown Unknown
Iona 3-0522 (G-kai2) 08.08.2024 08:30 08.08.2024 17:00 Geiranger Unknown
Renaissance 3-0522 (G-kai2) 09.08.2024 07:00 09.08.2024 14:00 Ulvik Le Havre
Disney Dream 3-0522 (G-kai2) 10.08.2024 08:45 10.08.2024 16:15 Olden Southampton
AIDAprima 3-0522 (G-kai2) 12.08.2024 07:00 12.08.2024 16:00 Hamburg Hellesylt
Costa Diadema 3-0522 (G-kai2) 13.08.2024 13:00 13.08.2024 20:00 Geiranger Stavanger
Serenade Of The Seas 3-0522 (G-kai2) 14.08.2024 08:00 14.08.2024 17:00 Kristiansand Olden
Otto Sverdrup 5-0342 (HCT S) 14.08.2024 12:00 14.08.2024 20:00
Iona 3-0522 (G-kai2) 15.08.2024 08:30 15.08.2024 17:00 Geiranger Unknown
Queen Anne 3-0522 (G-kai2) 16.08.2024 09:00 16.08.2024 16:00 Geiranger Southampton
Arcadia 3-0522 (G-kai2) 17.08.2024 09:00 17.08.2024 17:00 Southampton Olden
Mein Schiff 1 3-0522 (G-kai2) 18.08.2024 09:00 18.08.2024 19:00 Nordfjordeid Kiel
AIDAnova 3-0522 (G-kai2) 19.08.2024 08:00 19.08.2024 18:00 Kiel Nordfjordeid
Norwegian Prima 20.08.2024 12:00 20.08.2024 21:00 Geiranger Bergen
Celebrity Apex 3-0522 (G-kai2) 21.08.2024 09:00 21.08.2024 16:00 Flåm Southampton
Iona 3-0522 (G-kai2) 22.08.2024 08:30 22.08.2024 17:00 Geiranger
AIDAperla 3-0522 (G-kai2) 24.08.2024 10:00 24.08.2024 20:00 Flåm Hamburg
MSC Virtuosa 3-0522 (G-kai2) 26.08.2024 09:00 26.08.2024 19:00 Southampton Måløy
MSC Poesia 3-0522 (G-kai2) 27.08.2024 08:00 27.08.2024 18:00 Warnemunde Stavanger
Costa Diadema 3-0522 (G-kai2) 28.08.2024 08:00 28.08.2024 18:00 Bergen Kiel
Otto Sverdrup 5-0342 (HCT S) 28.08.2024 12:00 28.08.2024 20:00
Iona 3-0522 (G-kai2) 29.08.2024 08:30 29.08.2024 17:00 Geiranger Unknown
AIDAsol 3-0522 (G-kai2) 01.09.2024 08:00 01.09.2024 16:30 Bergen Kristiansand
AIDAnova 3-0522 (G-kai2) 02.09.2024 08:00 02.09.2024 18:00 Kiel Nordfjordeid
Queen Anne 3-0522 (G-kai2) 03.09.2024 09:00 03.09.2024 17:00 Southampton Nordfjordeid
Iona 3-0522 (G-kai2) 04.09.2024 08:30 04.09.2024 17:00 Olden Kristiansand
MSC Virtuosa 3-0522 (G-kai2) 05.09.2024 07:00 05.09.2024 18:00 Flåm Southampton
Costa Favolosa 3-0522 (G-kai2) 06.09.2024 12:00 06.09.2024 20:00 Olden Amsterdam
AIDAperla 3-0522 (G-kai2) 07.09.2024 07:00 07.09.2024 16:00 Hamburg Hellesylt
Balmoral 3-0522 (G-kai2) 10.09.2024 09:30 10.09.2024 20:00 Olden Ulvik
AIDAsol 3-0522 (G-kai2) 11.09.2024 11:30 11.09.2024 20:00 Kirkwall Bergen
Otto Sverdrup 3-0527 (G-kai7) 11.09.2024 12:00 11.09.2024 20:00
Iona 3-0522 (G-kai2) 12.09.2024 08:30 12.09.2024 17:00 Ålesund Unknown
Aurora 3-0522 (G-kai2) 13.09.2024 09:00 13.09.2024 17:00 Southampton Skjolden
Borealis 3-0522 (G-kai2) 16.09.2024 09:00 16.09.2024 18:00 Olden Ulvik
AIDAbella 3-0522 (G-kai2) 17.09.2024 08:00 17.09.2024 17:00 Kiel Leknes
Britannia 3-0522 (G-kai2) 18.09.2024 08:00 18.09.2024 16:30 Southampton Olden
Iona 3-0522 (G-kai2) 19.09.2024 08:30 19.09.2024 17:00 Ålesund Unknown
MSC Preziosa 3-0522 (G-kai2) 20.09.2024 07:00 20.09.2024 18:00 Hamburg Nordfjordeid
Nordstjernen 3-0522 (G-kai2) 25.09.2024 09:00 25.09.2024 17:00 Vik - Sogn Grimstad
MSC Euribia 3-0522 (G-kai2) 26.09.2024 09:00 26.09.2024 19:00 Flåm Kiel
Amera 3-0522 (G-kai2) 29.09.2024 14:00 29.09.2024 23:00 Unknown Unknown
AIDAbella 3-0522 (G-kai2) 01.10.2024 08:00 01.10.2024 17:00 Kiel Leknes
AIDAsol 3-0522 (G-kai2) 03.10.2024 08:00 03.10.2024 17:00 Bergen Kristiansand
Balmoral 3-0522 (G-kai2) 06.10.2024 09:30 06.10.2024 20:00 Newcastle Upon Tyne Ulvik
AIDAbella 3-0522 (G-kai2) 15.10.2024 08:00 15.10.2024 17:00 Kiel Leknes
AIDAluna 3-0522 (G-kai2) 18.10.2024 08:00 18.10.2024 18:00 Kiel
AIDAdiva 3-0522 (G-kai2) 21.10.2024 09:00 21.10.2024 18:00 Warnemunde Bergen
Mein Schiff 3 3-0522 (G-kai2) 25.10.2024 08:00 25.10.2024 18:00 Bergen Bremerhaven
Aurora 3-0522 (G-kai2) 27.10.2024 08:00 27.10.2024 17:00 Alta Southampton
Ambience 3-0522 (G-kai2) 03.11.2024 09:00 03.11.2024 16:00 Unknown Unknown
AIDAmar 3-0522 (G-kai2) 05.11.2024 08:00 05.11.2024 17:00 Goteborg Leknes
Trollfjord 3-0522 (G-kai2) 12.12.2024 07:00 12.12.2024 10:00 Oslo Tromsø
Fartøy Fortøyningssted Ankomst
  Dato Tid
Trygvason P1-0712 (Hovlandshagen) 22.05.2024 11:44
Siljo Power P4-1011 (Nedstrand) 22.05.2024 09:24
LOS 134 P6-0211 (Knarholmen 2) 22.05.2024 09:19
Armada 78 01 3-0222 (K-øy Fastland syd) 22.05.2024 08:38
Roslagen P5-0221 (NorStone) 22.05.2024 06:45
RONJA QUEEN P1-9999 Bømlo private kaier 22.05.2024 03:36
Ripnes 5-0371 (HFP, KRFY - syd) 22.05.2024 03:34
Ronja Merdo P5-0132 (Storesund Olje) 22.05.2024 07:51
FONNALAKS P1-0715 (Langevåg fisk) 22.05.2024 04:35
HAFLU P5-0711N (DSK1) 22.05.2024 06:03
CETUS P5-0713E (DSK3) 22.05.2024 04:21
Fangst M-3-Md 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 21.05.2024 20:59
Rebekka L P5-0712N (DSK2) 22.05.2024 01:25
Basen 1-0111 (Rubbestadneset) 21.05.2024 18:12
BRENNHOLM P1-0712 (Hovlandshagen) 22.05.2024 00:00
KRISTINA P5-0811 (Skude fryseri) 21.05.2024 14:44
Coneste 5-0341 (HCT Ro-Ro) 22.05.2024 07:41
Dantic P5-0221 (NorStone) 21.05.2024 19:29
SLAATTEROEY P6-0211 (Knarholmen 2) 21.05.2024 12:47
Frøy P1-0712 (Hovlandshagen) 21.05.2024 09:57
FOSNA AQUA 6-0112 (Føresvik S) 21.05.2024 09:30
NATALIE 1-909 (Oppdrett Bømlo) 21.05.2024 08:46
Bergensfjord P6-0511 (Arsvågen) 21.05.2024 07:38
Astrid P5-0132 (Storesund Olje) 21.05.2024 07:36
Ramanda A4-1213 (Falkeidfleet) 22.05.2024 11:14
HARGO P5-0312 (HED Husøy) 20.05.2024 23:06
Hordafor III P1-0712 (Hovlandshagen) 20.05.2024 22:31
Sar Loke 5-0341 (HCT Ro-Ro) 22.05.2024 00:21
Gann P5-0411 (KAMA) 21.05.2024 08:38
Øyrosa 1-0611 (Eidesvik) 20.05.2024 20:38
Mastrafjord P6-0511 (Arsvågen) 20.05.2024 19:57
NORWEGIAN GANNET 1-909 (Oppdrett Bømlo) 21.05.2024 18:16
Eikefjord 5-0376 (HFP, ÅKBI) 21.05.2024 22:25
Myklebust P4-1211 (Kårstø) 22.05.2024 09:48
RESTLESS CHALLENGER P2-9099 (Oppdrett Sveio) 20.05.2024 17:22
BØMMELFJORD P5-0132 (Storesund Olje) 20.05.2024 22:05
Ronja Maloy P1-0112 (Wärtsilä) 21.05.2024 03:00
FROEYLAKS P1-9999 Bømlo private kaier 20.05.2024 14:09
Sundowner A4-1213 (Falkeidfleet) 22.05.2024 11:20
INGUNN P1-0711 (Langevåg) 20.05.2024 11:07
Msc Anne F 5-0351 (HCT2) 22.05.2024 04:19
Misana P5-0511 (Hydro) 22.05.2024 08:30
FEØY EXPRESS 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 19.05.2024 22:50
BUVIK P5-0811 (Skude fryseri) 21.05.2024 06:51
Anna-Lise P5-0712N (DSK2) 19.05.2024 22:36
RS HORN RESCUE P5-0132 (Storesund Olje) 19.05.2024 13:06
Dream Vermax A4-1213 (Falkeidfleet) 21.05.2024 17:23
Bona Safir P5-1311 (FMC Biopolymer) 20.05.2024 22:53
Hagland Borg P4-0312 (Gismarvik -Velde Asfalt) 18.05.2024 22:29
SIEM SPEARFISH P1-0712 (Hovlandshagen) 20.05.2024 10:15
Cgas Mate A4-1213 (Falkeidfleet) 21.05.2024 09:22
Balder (Lekter Skanska) P1-0712 (Hovlandshagen) 18.05.2024 05:19
Bb Lifter P1-0712 (Hovlandshagen) 18.05.2024 05:26
Regine P5-0111 (Storøy Gavlen) 16.05.2024 18:55
Gullaas 3-0213 (K-øy Sydkaia) 22.05.2024 07:56
GRIEGFJORD 6-0112 (Føresvik S) 16.05.2024 07:49
Hardhaus P1-0112 (Wärtsilä) 15.05.2024 18:40
Hoydal 5-0381 (Biomar østkai) 20.05.2024 17:29
Bob P5-0712N (DSK2) 16.05.2024 01:48
Bømmelvåg P5-0111 (Storøy Gavlen) 15.05.2024 14:50
Trænen 3-0527 (G-kai7) 15.05.2024 08:59
Pilato 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 14.05.2024 21:35
VENEMOEY 1-0611 (Eidesvik) 14.05.2024 17:45
Aquamarine Sw P5-0511 (Hydro) 16.05.2024 08:20
UNNI P1-9999 Bømlo private kaier 14.05.2024 07:25
Pia Glanz P5-0712N (DSK2) 14.05.2024 04:55
NATALIE 1-909 (Oppdrett Bømlo) 13.05.2024 08:41
AALFJORD P1-0712 (Hovlandshagen) 13.05.2024 03:25
TY Alfa 1-0411 (Serklau) 13.05.2024 02:03
North Atlantic P5-0411 (KAMA) 10.05.2024 14:12
Kvartnes P5-1033 (Kfisk Sæveland) 10.05.2024 09:40
Trænen 3-0527 (G-kai7) 09.05.2024 05:37
STRIDSHOLM 5-0372 (HFP, Koralfisk) 09.05.2024 01:39
SKULD 1 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 08.05.2024 19:04
Biglift Barentsz P3-0531 (Aibel) 21.05.2024 11:23
HAVOEY P5-1113 (Salvøy) 08.05.2024 09:25
VILDE O 4-0412 (Espevik) 07.05.2024 10:11
UNNI P1-9999 Bømlo private kaier 07.05.2024 08:59
Nordso P5-0712N (DSK2) 07.05.2024 06:54
Soffi 5-0921 (Søndre Kai N) 06.05.2024 18:23
Havnebunker 3 1-909 (Oppdrett Bømlo) 06.05.2024 17:33
Vikafjord P1-0712 (Hovlandshagen) 06.05.2024 11:17
Østerbris P1-0112 (Wärtsilä) 06.05.2024 09:50
SEA DWELLER 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 05.05.2024 19:13
Notmann P1-0712 (Hovlandshagen) 05.05.2024 18:23
SLAATTEROEY 5-0112 (Vikjo) 03.05.2024 15:28
HYPOMAR OCEAN 1 5-0372 (HFP, Koralfisk) 02.05.2024 23:46
LYNGOY P5-0822 (Skude verft) 02.05.2024 13:00
Øyakongen P5-1511 (Feøy privat) 02.05.2024 11:28
SCOMBRUS 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 03.05.2024 15:07
Lønnøy P5-0131 (Storesund Marine Service) 02.05.2024 11:36
Mathilde P1-0712 (Hovlandshagen) 01.05.2024 17:24
Bømlafjord P2-0311 (Buavåg) 01.05.2024 10:18
FJORDLED P1-0712 (Hovlandshagen) 01.05.2024 00:00
Stortaren 5-1111 (Sævikekaien) 01.05.2024 00:00
FJORDOEY 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 01.05.2024 00:00
FEØY EXPRESS P3-0111 (Røvær) 01.05.2024 00:00
Bokn P4-1211 (Kårstø) 01.05.2024 00:00
Borgøy P4-1211 (Kårstø) 01.05.2024 00:00
Taresund P5-0315 (Norvest) 30.04.2024 20:11
Erik Bye (Nssr) 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 30.04.2024 01:26
EMERALD P5-0325 (Karmsund redskap) 28.04.2024 14:07
Skomværhav P1-0711 (Langevåg) 27.04.2024 11:54
ISBJORN P5-0123 (Norbar N) 24.04.2024 18:31
Elieser 6 P1-0112 (Wärtsilä) 24.04.2024 19:06
Sprattus H-79-B P1-9099 (Oppdrett Bømlo) 23.04.2024 20:00
Erik Bye (Nssr) 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 22.04.2024 21:36
Repsøy R72 K P5-1011 (Stivlevågen) 22.04.2024 17:53
SANNARVAAG P6-0411 (Jøsangvågen) 22.04.2024 12:27
Ronja Fjord P1-0112 (Wärtsilä) 21.04.2024 16:04
Erik Bye (Nssr) 3-0411 (Stålehuset) 19.04.2024 14:51
KLIPTON P1-0712 (Hovlandshagen) 18.04.2024 14:51
Borgenfjord 5-0382 (Biomar vestkai) 29.04.2024 07:01
ISBJORN P5-0821 (Karmøy stål) 17.04.2024 18:25
Link Aurora 5-0341 (HCT Ro-Ro) 18.04.2024 07:49
NOTHOLMEN 1-0111 (Rubbestadneset) 16.04.2024 09:22
Taresund P5-1311 (FMC Biopolymer) 14.04.2024 17:15
Erik Bye (Nssr) P3-0612 (Knutsenkaia) 14.04.2024 11:31
Gaa Paa P1-0712 (Hovlandshagen) 12.04.2024 09:27
Trænen 3-0527 (G-kai7) 10.04.2024 11:11
HEKLA P6-0211 (Knarholmen 2) 08.04.2024 09:38
Link Polaris P5-0316 (SLP Husøy) 07.04.2024 18:08
HAVOEY P5-0151 (Storesund Industri) 06.04.2024 09:30
UNNI P1-0112 (Wärtsilä) 04.04.2024 20:57
RICOCHET 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 04.04.2024 10:21
Sprattus H-79-B P1-9099 (Oppdrett Bømlo) 03.04.2024 19:35
ENIGMA P3-0611 (Kyvikkaien) 03.04.2024 10:50
Frakt Sund P1-0112 (Wärtsilä) 07.04.2024 00:00
Convoy R-55-H 5-1112 (Molokaien) 03.04.2024 08:29
Flosund P5-0821 (Karmøy stål) 02.04.2024 14:52
Bjønn 6-0112 (Føresvik S) 01.04.2024 11:57
SCOMBRUS 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 01.04.2024 00:00
Repsøy R72 K P5-0319 (Trålbøteriet) 31.03.2024 20:36
HEKLA P6-0211 (Knarholmen 2) 31.03.2024 13:47
Ørn P-987 A4-1213 (Falkeidfleet) 30.03.2024 14:01
KINE P2-9099 (Oppdrett Sveio) 29.03.2024 07:30
HEKLA P6-0211 (Knarholmen 2) 25.03.2024 10:28
RICOCHET 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 24.03.2024 16:16
Øyakongen P6-0211 (Knarholmen 2) 22.03.2024 14:27
SORVEST 1-0311 (Øklandsvågen) 20.03.2024 23:24
Silver Bay P1-9099 (Oppdrett Bømlo) 20.03.2024 13:27
Quo Vadis P5-0319 (Trålbøteriet) 24.03.2024 00:28
ENIGMA P3-0611 (Kyvikkaien) 15.03.2024 08:04
Øyakongen P6-0211 (Knarholmen 2) 14.03.2024 11:25
ATHENA P5-1121 (Private Vedavågen) 13.03.2024 08:32
Gamle Skudenes P5-0821 (Karmøy stål) 05.03.2024 10:34
Øyakongen P6-0211 (Knarholmen 2) 04.03.2024 17:37
Nyving P5-0221 (NorStone) 02.03.2024 08:56
Etna P3-0112 (Røvær) 01.03.2024 00:00
HELEN 1-0111 (Rubbestadneset) 26.02.2024 08:29
SKULD 1 6-0111 (Føresvik N) 26.02.2024 07:11
ENIGMA P5-0132 (Storesund Olje) 24.02.2024 16:35
MOB BOAT SLAATTEROY P5-0319 (Trålbøteriet) 24.02.2024 10:30
KRISTIN P1-0712 (Hovlandshagen) 23.02.2024 14:59
VILDE O 4-0412 (Espevik) 22.02.2024 12:00
Repsøy R72 K P5-0811 (Skude fryseri) 21.02.2024 07:50
HAVOEY P3-0611 (Kyvikkaien) 20.02.2024 09:15
Penguins Fpso P3-0531 (Aibel) 19.02.2024 07:54
Kristine Bonnevie P1-0112 (Wärtsilä) 17.02.2024 15:41
Trænen 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 17.02.2024 11:45
UNNI P1-0112 (Wärtsilä) 16.02.2024 13:02
Grieg Artic 6-901 (Oppdrett Bokn) 15.02.2024 12:25
INGUNN 1-0111 (Rubbestadneset) 13.02.2024 16:08
VESTFJORD P2-9099 (Oppdrett Sveio) 12.02.2024 09:47
Artemis Angler P5-0411 (KAMA) 14.02.2024 11:44
Vikafjord P1-0712 (Hovlandshagen) 08.02.2024 12:42
Helgøy Express P1-0712 (Hovlandshagen) 05.02.2024 19:21
TROMS EXPLORER 3-0411 (Stålehuset) 05.02.2024 10:11
SURVEY 7 Langevåg P204 03.02.2024 10:22
Øyakongen 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 02.02.2024 19:48
VILDE O 4-0412 (Espevik) 01.02.2024 14:17
Straumfrakt P5-0822 (Skude verft) 31.01.2024 12:14
Penguins Fpso P3-0531 (Aibel) 28.01.2024 12:23
SURVEY 7 Langevåg P204 29.01.2024 22:19
Normand Vision 3-0522 (G-kai2) 29.01.2024 14:38
Oceanicasub Xviii P1-0112 (Wärtsilä) 30.01.2024 17:15
Hector Langevåg P204 27.01.2024 07:57
Ararat P1-0712 (Hovlandshagen) 24.01.2024 14:08
INGUNN P1-0711 (Langevåg) 18.01.2024 09:39
Risoy P3-0541 (Stoltenberg) 18.01.2024 00:07
Syklus P5-0316 (SLP Husøy) 17.01.2024 15:47
HAVOEY 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 16.01.2024 15:13
VILDE O 4-0911 (Hindervåg) 15.01.2024 08:55
Risoy P3-0541 (Stoltenberg) 12.01.2024 17:48
LILLO P3-0611 (Kyvikkaien) 12.01.2024 12:07
SORVEST 1-0311 (Øklandsvågen) 05.01.2024 18:52
Øyakongen P5-1511 (Feøy privat) 03.01.2024 13:47
PASSAT WORKER P1-0711 (Langevåg) 28.12.2023 09:40
ATHENA P5-0811 (Skude fryseri) 14.12.2023 19:41
INGUNN 1-0111 (Rubbestadneset) 14.12.2023 07:05
Vikafjord P5-0811 (Skude fryseri) 13.12.2023 20:15
HAVOEY P5-0132 (Storesund Olje) 13.12.2023 18:15
NUPEN 1 A4-1213 (Falkeidfleet) 12.12.2023 10:04
INGUNN P5-0325 (Karmsund redskap) 08.12.2023 10:55
Vikafjord P1-0712 (Hovlandshagen) 07.12.2023 20:17
Knut Hoem P1-0712 (Hovlandshagen) 07.12.2023 17:29
KRABAT 4-901 (Oppdrett Tysvær) 07.12.2023 08:37
Otto Sverdrup 5-0341 (HCT Ro-Ro) 22.05.2024 11:48
Havstål P5-0315 (Norvest) 05.12.2023 22:56
Katla P5-0151 (Storesund Industri) 04.12.2023 16:52
SKULD 1 P6-0211 (Knarholmen 2) 04.12.2023 09:58
HELEN 1-0111 (Rubbestadneset) 01.12.2023 00:00
MURJAN 22 P6-0211 (Knarholmen 2) 28.11.2023 12:50
LYNGOY P5-0822 (Skude verft) 28.11.2023 12:38
Farmann Sf 200 F P1-9099 (Oppdrett Bømlo) 27.11.2023 16:04
Kubbholm P1-0712 (Hovlandshagen) 27.11.2023 10:17
FJORDLAST II P1-0112 (Wärtsilä) 27.11.2023 04:57
Sjoveien P5-1121 (Private Vedavågen) 28.11.2023 14:46
GRIEGFJORD 6-0112 (Føresvik S) 22.11.2023 11:00
TROMS EXPLORER 3-0411 (Stålehuset) 21.11.2023 15:14
HAVOEY 5-0251 (Bø - Heidelberg) 15.11.2023 09:10
Vestfrakt 6-0112 (Føresvik S) 14.11.2023 19:33
HAVOEY P3-0611 (Kyvikkaien) 11.11.2023 09:48
TRANSPORTER P5-0132 (Storesund Olje) 09.11.2023 15:43
ANTARCTIC PROVIDER P4-0311 (Gismarvik) 27.10.2023 17:09
GANTHI P5-1033 (Kfisk Sæveland) 09.11.2023 08:02
Kubbholm P1-0712 (Hovlandshagen) 08.11.2023 12:53
NATALIE 1-909 (Oppdrett Bømlo) 07.11.2023 09:44
RITTER P3-0112 (Røvær) 06.11.2023 18:48
ROV LONG CABLE P5-0711N (DSK1) 04.11.2023 13:54
Julius 5-0813 (fergekai 2) 01.11.2023 00:00
VESTFJORD P2-9099 (Oppdrett Sveio) 31.10.2023 14:02
TRANSPORTER P5-0151 (Storesund Industri) 29.10.2023 15:21
Vicma P5-0811 (Skude fryseri) 25.10.2023 08:51
EIDE-GUTT 4-0211 (Skjoldastraumen) 23.10.2023 11:37
VILDE O P6-0211 (Knarholmen 2) 11.10.2023 11:06
VILDE O P6-0211 (Knarholmen 2) 06.10.2023 15:35
FEØY EXPRESS 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 06.10.2023 13:58
FJORDOEY 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 06.10.2023 13:54
Syklus P5-0821 (Karmøy stål) 04.10.2023 19:51
Norbar P5-0124 (Norbar S) 04.10.2023 10:21
Steven 5-0813 (fergekai 2) 03.10.2023 11:45
Halsnøybuen H 46 K P5-0261 (Vico) 12.09.2023 11:55
JOHANNE KARINE P5-0261 (Vico) 07.09.2023 15:00
Haltbakk Comabar P5-0124 (Norbar S) 06.09.2023 10:05
TRYM II P1-0112 (Wärtsilä) 05.09.2023 16:00
Batur P1-0712 (Hovlandshagen) 03.09.2023 13:55
Ørn P-987 A5-0391 (Melandsflua) 02.09.2023 22:58
KRABAT 5-0251 (Bø - Heidelberg) 01.09.2023 03:30
KOMA P5-0811 (Skude fryseri) 28.08.2023 16:31
NUPEN 1 P6-0211 (Knarholmen 2) 28.08.2023 13:29
STRIDSHOLM 5-0372 (HFP, Koralfisk) 27.08.2023 15:46
HAVOEY P5-0261 (Vico) 25.08.2023 10:18
NUPEN 1 P6-0211 (Knarholmen 2) 21.08.2023 08:47
Astrid P5-0711N (DSK1) 18.08.2023 19:32
NUPEN 1 P6-0211 (Knarholmen 2) 18.08.2023 11:50
Stortaren 5-1111 (Sævikekaien) 17.08.2023 01:42
Sprattus H-79-B P1-9099 (Oppdrett Bømlo) 16.08.2023 14:32
VILDE O 4-0412 (Espevik) 14.08.2023 12:11
Penguins Fpso P3-0531 (Aibel) 12.08.2023 08:25
Straumfrakt P5-0822 (Skude verft) 04.08.2023 08:06
HAVOEY P3-0611 (Kyvikkaien) 03.08.2023 09:10
Artemis Arctic P5-0411 (KAMA) 03.08.2023 11:01
Øyakongen P5-0161 (Kveitevikjå) 01.08.2023 08:09
Gamle Skudenes P5-0821 (Karmøy stål) 31.07.2023 08:58
Erly 5-0921 (Søndre Kai N) 28.07.2023 21:06
KOMA A4-1213 (Falkeidfleet) 19.07.2023 22:56
VENEMOEY 1-0611 (Eidesvik) 14.07.2023 22:13
Kubbholm P5-0261 (Vico) 10.07.2023 10:58
Nora Victoria 4-0911 (Hindervåg) 10.07.2023 10:54
Mia P5-0319 (Trålbøteriet) 05.07.2023 19:42
Kubbholm P5-0261 (Vico) 03.07.2023 13:15
Fyrholm P1-0712 (Hovlandshagen) 22.06.2023 10:55
KRISTIN P1-0712 (Hovlandshagen) 19.06.2023 13:06
Gamle Skudenes 5-0813 (fergekai 2) 17.06.2023 16:51
VILDE O 4-0412 (Espevik) 15.06.2023 17:37
Toranes P1-0112 (Wärtsilä) 08.06.2023 09:33
Trænen P5-0131 (Storesund Marine Service) 08.06.2023 00:18
Erik Bye (Nssr) P1-0712 (Hovlandshagen) 05.06.2023 10:23
Vestfrakt P5-0822 (Skude verft) 29.05.2023 19:37
INGUNN 1-0111 (Rubbestadneset) 01.05.2023 00:00
Risoy P3-0541 (Stoltenberg) 22.05.2023 11:36
HELEN P1-0711 (Langevåg) 08.05.2023 10:07
STOREKNUT P1-0112 (Wärtsilä) 01.05.2023 14:17
Olavson 5-0372 (HFP, Koralfisk) 21.04.2023 08:30
KINE P1-0712 (Hovlandshagen) 26.04.2023 09:05
HAVOEY P3-0111 (Røvær) 26.04.2023 07:28
Steven P5-0822 (Skude verft) 05.04.2023 08:30
Etna P3-0112 (Røvær) 01.04.2023 00:00
MIKAEL 1 P1-0712 (Hovlandshagen) 30.03.2023 16:08
RS SKOMVAER 3 P1-0712 (Hovlandshagen) 30.03.2023 15:00
Øyakongen P5-0161 (Kveitevikjå) 07.03.2023 18:39
LILLGRUND P1-0712 (Hovlandshagen) 26.02.2023 23:28
SOGNDAL P1-0712 (Hovlandshagen) 21.02.2023 16:56
POMPEL A4-1213 (Falkeidfleet) 26.01.2023 15:14
Balder (Lekter Skanska) Langevåg P204 26.01.2023 09:01
Penguins Fpso P3-0531 (Aibel) 06.02.2023 11:23
Saga Viking P5-0316 (SLP Husøy) 05.01.2023 11:53
HUMBAK P1-9999 Bømlo private kaier 17.11.2022 16:50
Siljo P5-0151 (Storesund Industri) 02.01.2023 22:04
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 01.01.2023 00:00
Gerd M 1-0311 (Øklandsvågen) 31.12.2022 12:19
Øyakongen 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 03.12.2022 12:04
VICO P5-0261 (Vico) 02.12.2022 11:13
ELISABETH P1-0712 (Hovlandshagen) 30.11.2022 14:28
INGUNN 1-0111 (Rubbestadneset) 11.11.2022 09:49
Rescue Bergen Kreds P1-0712 (Hovlandshagen) 06.11.2022 15:41
Aqua Skye 3-0523 (G-kai3) 05.11.2022 19:35
Toranes P1-0112 (Wärtsilä) 01.11.2022 00:00
INGUNN 1-0111 (Rubbestadneset) 24.10.2022 08:39
Saga Viking 5-0721 (Betongkai) 13.10.2022 18:29
Saga Viking P5-0711N (DSK1) 07.10.2022 08:53
Convoy R-55-H P5-0811 (Skude fryseri) 04.10.2022 09:04
KRISTINA P5-0811 (Skude fryseri) 03.10.2022 12:39
Aurland P1-0112 (Wärtsilä) 30.09.2022 11:24
Saga Viking P3-0511 (Kortaneset) 28.09.2022 16:48
HAVOEY P3-0111 (Røvær) 24.09.2022 14:33
Øyakongen P5-1511 (Feøy privat) 22.09.2022 10:19
Saga Viking P5-0312 (HED Husøy) 06.09.2022 10:00
Veritas Viking P5-0311 (Karmsund verft) 05.09.2022 07:59
Sjøbas P5-0811 (Skude fryseri) 26.08.2022 06:07
Øyakongen 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 10.08.2022 09:42
YTTEROY P1-0712 (Hovlandshagen) 08.06.2022 10:40
Saga Viking L5-0271 (Bø opplag) 07.06.2022 09:45
Saga Viking P5-0711N (DSK1) 03.06.2022 09:06
Saga Viking L5-0271 (Bø opplag) 10.05.2022 09:39
Ringbas 5-0812 (Loskai) 01.05.2022 00:00
Bolsoy P1-0112 (Wärtsilä) 24.04.2022 13:31
FYKSE P1-0715 (Langevåg fisk) 11.04.2022 17:53
Etna P3-0112 (Røvær) 01.04.2022 08:13
Rodny P5-0821 (Karmøy stål) 19.03.2022 15:55
Flosund 5-0373 (HFP, Koralfisk 2) 08.03.2022 02:31
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 01.03.2022 00:00
Saga Viking 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 02.02.2022 09:35
VICO P5-0261 (Vico) 12.01.2022 02:46
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 01.01.2022 00:00
Hidraferja P1-0112 (Wärtsilä) 26.11.2021 15:55
Ov Utvær (Kystverket) 1-0111 (Rubbestadneset) 17.11.2021 11:31
RS SKOMVAER 3 P1-0712 (Hovlandshagen) 12.11.2021 16:37
Remo H-22-Fj P1-9099 (Oppdrett Bømlo) 11.11.2021 14:41
Pax P4-1211 (Kårstø) 08.11.2021 15:38
Bering Energy L5-0271 (Bø opplag) 03.11.2021 14:47
Katla P6-0212 (Knarholmen 3) 10.09.2021 22:06
Kristian G.Jebsen P3-0612 (Knutsenkaia) 29.08.2021 14:56
Iona 3-0522 (G-kai2) 22.05.2024 07:56
NORTH CRUYS P1-0112 (Wärtsilä) 23.08.2021 01:27
FJORDTRAAL 5-0722 (Trekai) 01.08.2021 00:00
Bergen Kreds Nssr (Mob) P3-0611 (Kyvikkaien) 01.08.2021 00:00
NESBUEN 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 14.07.2021 15:34
SY OCEAN VIKING P6-0211 (Knarholmen 2) 08.07.2021 18:26
Guard Celena P5-0822 (Skude verft) 06.07.2021 00:17
Etna P3-0112 (Røvær) 01.07.2021 00:00
Bakkanes P1-0712 (Hovlandshagen) 15.06.2021 18:04
Olav Østensjø Jr. P5-1011 (Stivlevågen) 30.04.2021 10:51
Stadt Floro P5-0322 (Bygnes maskin) 29.04.2021 14:00
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 16.04.2021 10:31
Skilso P5-1221 (Ytreland) 18.04.2021 08:48
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 07.04.2021 16:10
EIDE-GUTT 5-0723 (Bredallmenningen) 23.03.2021 11:33
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 08.03.2021 16:56
Vantage P1-0711 (Langevåg) 27.02.2021 17:48
NORWEGIAN EXPLORER 1-0311 (Øklandsvågen) 20.02.2021 14:35
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 10.02.2021 16:28
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 01.02.2021 17:04
LOS DOS P1-0711 (Langevåg) 29.01.2021 07:40
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 27.01.2021 18:04
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 20.01.2021 17:00
Saga Viking 3-0222 (K-øy Fastland syd) 18.01.2021 10:55
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 01.01.2021 00:00
Tareviking P1-0712 (Hovlandshagen) 16.12.2020 16:11
Saga Viking 3-0222 (K-øy Fastland syd) 06.01.2021 08:47
Bakkanes P1-0711 (Langevåg) 21.12.2020 13:55
H. 851 P3-0531 (Aibel) 21.12.2020 12:34
Eline P5-0822 (Skude verft) 21.12.2020 11:52
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 15.12.2020 15:06
Saga Viking 3-0222 (K-øy Fastland syd) 10.12.2020 14:14
Helgaskjer 5-1112 (Molokaien) 03.12.2020 12:00
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 05.12.2020 15:35
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 01.12.2020 17:36
Saga Viking 3-0222 (K-øy Fastland syd) 01.12.2020 08:26
SALVOY P5-0319 (Trålbøteriet) 25.11.2020 02:45
Saga Viking 3-0222 (K-øy Fastland syd) 20.11.2020 09:37
Saga Viking 3-0222 (K-øy Fastland syd) 13.11.2020 08:29
Saga Viking 3-0222 (K-øy Fastland syd) 09.11.2020 15:18
TAREHAV P1-0712 (Hovlandshagen) 04.11.2020 13:23
Saga Viking 3-0222 (K-øy Fastland syd) 03.11.2020 14:05
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 01.11.2020 00:00
Etna P3-0112 (Røvær) 21.10.2020 09:52
Akva Wind P5-0151 (Storesund Industri) 19.10.2020 13:41
Strand R-168-K P5-0319 (Trålbøteriet) 15.10.2020 12:49
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 01.10.2020 00:00
Etna P3-0111 (Røvær) 01.08.2020 00:00
Fanafjord 3-0526 (G-kai6) 01.08.2020 00:00
Strand R-168-K 5-0721 (Betongkai) 25.07.2020 14:12
Risoy P3-0541 (Stoltenberg) 29.06.2020 19:16
Ringbas P5-0821 (Karmøy stål) 24.06.2020 21:16
Sjoveien P5-1121 (Private Vedavågen) 21.03.2020 17:13
Gulf Energy L5-0271 (Bø opplag) 10.12.2019 09:14
Artemis Athene A5-0391 (Melandsflua) 26.11.2019 08:55
FJORDOEY P5-1511 (Feøy privat) 01.09.2019 00:00
FJORDOEY P5-1511 (Feøy privat) 01.08.2019 00:00
FJORDOEY 3-0613 (Nord for hurtigbåt) 01.07.2019 00:00
Normand Corona L5-0271 (Bø opplag) 01.10.2019 10:50
Fosna 01.07.2019 00:00
Tideadmiral 1-0111 (Rubbestadneset) 20.05.2019 09:39
Fanafjord P1-0112 (Wärtsilä) 06.05.2019 02:26
Gulf Energy L5-0271 (Bø opplag) 01.05.2019 00:00
Bering Energy L5-0271 (Bø opplag) 01.05.2019 00:00
Normand Energy L5-0271 (Bø opplag) 01.05.2019 00:00
Røværfjord (Røvær-Ruta). P3-0111 (Røvær) 02.05.2019 05:43
Røværskyss P1-0712 (Hovlandshagen) 14.04.2019 11:56
Fanafjord P1-0112 (Wärtsilä) 12.04.2019 18:20
Gulf Energy L5-0271 (Bø opplag) 09.04.2019 13:35
Normand Energy L5-0271 (Bø opplag) 09.04.2019 13:34
Røværskyss 01.04.2019 00:00
Røværfjord (Røvær-Ruta). P3-0111 (Røvær) 01.04.2019 00:00
LOS 130 P6-0211 (Knarholmen 2) 01.01.2019 00:00
Skip Dato Dag Ankomst Avgang Passasjerer
Iona onsdag 07:56 17:00 5200
Otto Sverdrup onsdag 11:48 20:00 526
MSC Virtuosa torsdag 08:00 17:00 4842
AIDAsol lørdag 08:00 17:00 2202
Britannia søndag 09:00 17:00 4372
AIDAnova mandag 07:00 16:30 5200
Costa Diadema onsdag 08:00 18:00 3693
Iona torsdag 08:30 17:00 5200
Caribbean Princess søndag 09:00 17:00 4450
AIDAprima mandag 07:00 16:00 4350
Arcadia tirsdag 09:00 17:00 2388
Costa Diadema onsdag 08:00 18:00 3693
Otto Sverdrup onsdag 12:00 20:00 526
Iona torsdag 08:30 17:00 5200
Balmoral fredag 08:00 16:00 1325
Exploris One fredag 17:30 17:30 144
AIDAnova mandag 08:00 18:00 5200
Iona torsdag 08:30 17:00 5200
Anthem of the Seas søndag 07:00 15:00 4919
Sky Princess mandag 09:00 18:00 4450
Sirena tirsdag 10:00 19:00 824
Otto Sverdrup onsdag 12:00 20:00 526
Iona torsdag 08:30 17:00 5200
Borealis lørdag 07:00 17:00 1320
Britannia søndag 09:00 17:00 4372
Aurora mandag 09:00 17:00 2050
AIDAnova tirsdag 08:00 18:00 5200
Costa Diadema onsdag 13:00 20:00 3693
Iona torsdag 08:30 17:00 5200
Queen Anne fredag 08:30 16:00 2992
Balmoral lørdag 08:00 16:00 1325
Britannia søndag 09:00 17:00 4372
Sky Princess mandag 09:00 18:00 4450
Costa Diadema onsdag 08:00 18:00 3693
Otto Sverdrup onsdag 12:00 20:00 526
Iona torsdag 08:30 17:00 5200
Costa Favolosa fredag 12:00 20:00 3800
AIDAluna lørdag 13:00 22:00 2500
AIDAnova mandag 08:00 18:00 5200
Marina tirsdag 08:00 18:00 1220
Costa Diadema onsdag 13:00 20:00 3693
Iona torsdag 08:30 17:00 5200
AIDAprima mandag 07:00 16:00 4350
Ambience tirsdag 08:00 15:00 2020
Otto Sverdrup onsdag 12:00 20:00 526
Hebridean Sky torsdag 07:00 22:00 114
Iona torsdag 08:30 17:00 5200
AIDAbella fredag 09:30 18:30 2566
AIDAnova mandag 08:00 18:00 5200
Aurora tirsdag 09:00 17:00 2050
Costa Diadema onsdag 13:00 20:00 3693
Hebridean Sky torsdag 08:00 19:00 114
Iona torsdag 08:30 17:00 5200
AIDAprima mandag 07:00 16:00 4350
Spirit of Discovery tirsdag 08:00 17:00 999
Costa Diadema onsdag 08:00 18:00 3693
Otto Sverdrup onsdag 12:00 20:00 526
Iona torsdag 08:30 17:00 5200
Sirena fredag 08:00 18:00 824
Ambience onsdag 12:00 20:00 2020
Iona torsdag 08:30 17:00 5200
Renaissance fredag 07:00 14:00 1498
Disney Dream lørdag 08:45 16:15 4000
AIDAprima mandag 07:00 16:00 4350
Costa Diadema tirsdag 13:00 20:00 3693
Serenade Of The Seas onsdag 08:00 17:00 2490
Otto Sverdrup onsdag 12:00 20:00 526
Iona torsdag 08:30 17:00 5200
Queen Anne fredag 09:00 16:00 2992
Arcadia lørdag 09:00 17:00 2388
Mein Schiff 1 søndag 09:00 19:00 3132
AIDAnova mandag 08:00 18:00 5200
Celebrity Apex onsdag 09:00 16:00 2918
Iona torsdag 08:30 17:00 5200
AIDAperla lørdag 10:00 20:00 4350
MSC Virtuosa mandag 09:00 19:00 4842
MSC Poesia tirsdag 08:00 18:00 2550
Costa Diadema onsdag 08:00 18:00 3693
Otto Sverdrup onsdag 12:00 20:00 526
Iona torsdag 08:30 17:00 5200
AIDAsol søndag 08:00 16:30 2202
AIDAnova mandag 08:00 18:00 5200
Queen Anne tirsdag 09:00 17:00 2992
Iona onsdag 08:30 17:00 5200
MSC Virtuosa torsdag 07:00 18:00 4842
Costa Favolosa fredag 12:00 20:00 3800
AIDAperla lørdag 07:00 16:00 4350
Balmoral tirsdag 09:30 20:00 1325
AIDAsol onsdag 11:30 20:00 2202
Otto Sverdrup onsdag 12:00 20:00 526
Iona torsdag 08:30 17:00 5200
Aurora fredag 09:00 17:00 2050
Borealis mandag 09:00 18:00 1320
AIDAbella tirsdag 08:00 17:00 2566
Britannia onsdag 08:00 16:30 4372
Iona torsdag 08:30 17:00 5200
MSC Preziosa fredag 07:00 18:00 3499
Nordstjernen onsdag 09:00 17:00 150
MSC Euribia torsdag 09:00 19:00 4828
Amera søndag 14:00 23:00 740
AIDAbella tirsdag 08:00 17:00 2566
AIDAsol torsdag 08:00 17:00 2202
Balmoral søndag 09:30 20:00 1325
AIDAbella tirsdag 08:00 17:00 2566
AIDAluna fredag 08:00 18:00 2500
AIDAdiva mandag 09:00 18:00 2078
Mein Schiff 3 fredag 08:00 18:00 2503
Aurora søndag 08:00 17:00 2050
Ambience søndag 09:00 16:00 2020
AIDAmar tirsdag 08:00 17:00 2580
Trollfjord torsdag 07:00 10:00 500